ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM ALPASLAN İLKOKULU  BİNASI YIKILIP ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

ALAÇAM ALPASLAN İLKOKULU BİNASI YIKILIP ÇEVRE DÜZENLEMESİ YAPILIYOR

Tarih
Bu haber 2836 defa okunmuştur.

YILLARCA EĞİTİME HİZMET VERMİŞTİ          İlçemiz Beşyol mevkiinde yeralan yıllardır Alpaslan İlkokulu olarak ilçemiz eğitimine hizmet vermiş,binlerce öğrenciye eğitim alanı yüzlerce öğretmene eğitim hizmet alanı olmuştu.Resai Aydın İlkokulu yapıldığında kapatılmış virane bir bina halini almıştı.Alaçam Belediyesinin son zamanlarda metruk vaziyette olan binaların yıkılıp bulundukları alanlarla ilgili düzenleme çalışmaları başlatmasından Alpaslan İlkokulu ve çevreside etkilendi.Boş kaldıktan sonra görüntü kirliliği oluşturan eski okul alanı binası yıkılarak temizlenme işlemi başlatıldı.       Konu ile ilgili olarak Alaçam Belediye başkanı Hadi UYAR yapılan çalışmayla ilgili olarak ''eski ve harabe yapıların yıkılması Alaçam halkının huzur güvenliği için Alaçam Belediyesi ve Alaçam Kaymakamlığı olarak gerekli çalışmalara başladıklarını ifade etti.


      Belediye başkanı Hadi UYAR ilçe kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR büyük şehir meclis üyesi sayın Dursun UZ ilçe meclis üyelerimiz sayın Hasan ÇELİK ve sayın Kenan PİR Yapılan çalışmaları yerinde incelediler.
       Belediye başkanımız sayın Hadi UYAR eski Alparslan ilköğretim okulu ıslah ve çevre düzenleme çalışmalarından sonra İlçe halkımız için hizmet alanı olarak kullanıma hazırladıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak;Alaçam Bel Tr.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi