ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT GÜNDÜZLÜYE KONTEYNER EVLER KURULDU

YAKAKENT GÜNDÜZLÜYE KONTEYNER EVLER KURULDU

Tarih
Bu haber 2392 defa okunmuştur.

YANGININ YARALARI SARILIYOR


        Gündüzlü Mahallesinde Evi Yanan Aileler Konteynerlere Yerleştiriliyor.
Yakakent İlçesi Gündüzlü Mahallesinde çıkan ve 8 evin kullanılamaz hale geldiği yangında, hasar gören evlerde oturan aileler konteynerlere yerleştiriliyor.        Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma’ nın bizzat takibi ile Samsun Valiliği AFAD İl Müdürlüğü tarafından temin edilen konteynerler, Belediyemiz koordinasyonunda Büyükşehir Belediyesinin desteği ile Gündüzlü Mahallemizde hazırlanan yerlerine yerleştirildi. Elektrik ve su bağlantısı yapılan konteyner evler, iki oda, mutfak ve tuvaletten oluşuyor.


        Konteynerlerin en kısa sürede temin edildiğini belirten Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma;"Konteynerler ailelerimizin oturabilecekleri duruma getiriliyor. Elektrik bağlantıları yapılarak, ailelerimizin her türlü ihtiyaçlarının karşılanabileceği tüm ev eşyaları temin edilecektir. Elbette ki bu geçici bir çözüm, devletimiz ve Belediyemiz, bütün yanan evlerin sahiplerini memnun edecek çözümleri üreterek halkımızın mağduriyetini giderecektir. Bu zor zamanlarımızda bizlerden desteğini esirgemeyen Sayın Valimiz İbrahim Şahin ve AFAD yetkililerine, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Yılmaz ve ekiplerine şahsım ve vatandaşlarım adına teşekkür ederim.’’ Dedi.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi