ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ

SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Tarih
Bu haber 1765 defa okunmuştur.

9 ŞUBAT DÜNYA SİGARAYI BIRAKMA GÜNÜ

        Alaçam Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu 9 Şubat ‘SİGARAYI BIRAKMA GÜNܒ dolayısıyla yürüyüş düzenleyerek Alaçam’da bir ilke imza attı. ‘SİGARAYI BIRAK, HAYATINA RENK KAT!’ sloganıyla yapılan etkinlik yapıldı.

    Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu önünden başlayan yürüyüş Bafra Caddesi üzerinden devam edip Cumhuriyet İlkokulu önünden geçilerek Lise Caddesi üzerinden  pankartlar eşliğinde Karşıyaka İmam Hatip Ortaokuluna kadar devam etti. Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulunda başlayan 9 Şubat ‘SİGARAYI BIRAKMA GÜNܒ yürüyüşüne AK PARTİ İlçe Başkanı Ali ŞENGÜL, İlçe Belediye Meclis Üyesi Hasan ÇELİK, İlçe Belediye Meclis Üyesi Hasbi SEZGİN ve Okul Müdürü Muhammet ÇELİK, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

       Yürüyüşün ardından İlçe Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR başta olmak üzere, Garnizon Komutanı Duran VURANOK, Belediye Başkanı Hadi UYAR, Cumhuriyet Başsavcısı Eyüp KARA, Cumhuriyet Savcısı Ali Cihan YEDİYILDIZ, Hâkim Ahmet CÖMERT, İlçe Emniyet Müdürü Lütfü TANRIKULU, Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Şenol DOĞAN, Tapu Müdürü İlhan KALELİ, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent ŞENER, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet GÜREŞ, Malmüdürü Cevriye PALLI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Şube Müdürü Ömer ŞENER, Nüfus Müdürü Kemalettin TAŞDELEN, Ziraat Bankası Müdürü Fikret AKBAŞ, Kamu Kurum ve Kuruluşlarındaki memurlar, Öğretmenler, Alaçam esnafları ve halkı gezilerek çocuğu olanlara oyuncak, eşleri için çiçek verilerek etkinlik sona erdirildi.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi