ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

Yakakent Yüksekokul Yaptırma Derneği 2.Birlik ve Beraberlik Gecesi Etkinliği

Yakakent Yüksekokul Yaptırma Derneği 2.Birlik ve Beraberlik Gecesi Etkinliği

Tarih
Bu haber 1896 defa okunmuştur.

......       27 Mayıs Çarşamba Akşamı Yakakent Zafer Düğün Salonu’nda Yakakent Yüksekokul Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ikinci Birlik ve Beraberlik Gecesi Düzenlendi.
Yaklaşık yüz elli kişinin katıldığı geceye komşu ilçe Alaçam’dan gelen misafirlerin de katılımı ile yoğun bir ilgi vardı.      Gece’ye katılan Yakakent Belediye Başka’nı Hüseyin KIYMA da yapmış olduğu konuşma da Böyle bir dernekte bulunmaktan ve üye gurur duyduğunu bildirerek, Derneğimiz ile birlikte Meslek Yüksekokulu Açtırma hususunda yapmış olduğu çalışmalardan bahsetti. Resmi Yazışma süreçlerinin devam ettiğini ve inşallah önümüzdeki yıllar içinde hepberaber ilçemize Meslek Yüksekokulu’na kazandıracağını açıkladı.      Gece de Açılış konuşmasını Dernek Başkanı  Avukat Kamuran ÇAKICI da açılış konuşmasını yaparak Derneğimize bağış yapanlara ve katkı sağlayanlara ayrı ayrı teşekkür etti.        Dernek yönetimi adına söz alan yönetim kurulu üyesi Sinan YILMAZ da yapmış olduğu konuşma da derneğin kurulduğu günden beri şu ana kadar her ay 19 tane öğrenciye ayda 200 TL verildiğini ve bu yıl içerisinde de bugne kadar 37.500 TL burs verildiğini kaydetti.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi