ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

Samsun Eğitim-BirSen Yetkiyi Alışını Alaçamda Üyeleriyle Birlikte Kutladı

Samsun Eğitim-BirSen Yetkiyi Alışını Alaçamda Üyeleriyle Birlikte Kutladı

Tarih
Bu haber 1372 defa okunmuştur.

EĞİTİM BİR SEN ÜYELERİ ALAÇAM ÖĞRETMENEVİNDE BULUŞTU         Samsun Eğitim Bir Sen Samsun'da yetkiyi aldıktan sonra üyeleriyle ilk Divan kurulu toplantısını Alaçam'da yaptı.Samsun'da yetkili sendika olduktan sonra ilk toplantının Alaçam'da yapılması ve yetki bayrağının Alaçam'dan dalgalanmaya başlaması oldukça anlamlıydı.Alaçam Geyikkoşan Mevkiinin muhteşem doğal güzelliği yanında Alaçam Öğretmenevinin çok güzel hizmet sunumlarıyla muhteşem bir gün yaşandı.Aileleriyle birlikte gelen Eğitim Bir Senliler Sabahtan akşama kadar piknik havasında çok güzel bir gün ve birliktelik örneği sergildiler.     Toplantıya Samsun Memur Sen ve Eğitim Bir Sen 1 nolu şube başkanı Nejdet GÜNEYSU,Samsun Memur Sen 2.nolu şube  Eğitim Bir Sen OMU Başkanı Yılmaz TAŞOVA,Eski İl başkanı Necmi Macit,Samsun Eğitim Bir Sen İl Yönetim Kurulu Üyeleri,Samsun'un 17 İlçesi İlçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleri ile Alaçam ve diğer ilçelerden gelen çok sayıda üye katıldı.
  Samsun Memur Sen ve Eğitim Bir Sen 1 nolu Şube Başkanı Nejdet GÜNEYSU yaptığı konuşmada;Allah'ın izniyle Samsun Eğitim Bir Sen olarak büyük bir farkla yetkiyi aldıklarını dile getirdi.Biz başkaları gibi laf üretmeyeceğiz,bunca yıl yetkiyi elinde bulunduranların laftan başka ne yaptıklarına bakmak lazım dedi.Eğitim Öğretim iş kolunda çalıştık mücadele ettik. İdarecilerin , öğretmenlerin ,şeflerin ,memur ve hizmetli arkadaşlarımızın güvenini kazanarak  yetkili olduk. Bizler etkiyi de yetkiyi de emanet bilir.Sendikal çalışmayı; çatışmanın , ayrıştırmanın yeri ve zemini olarak görmedik. Gücümüzü  makamlardan  değil haklı mücadelemizden aldık.Omuz omuza mücadele ettiğimiz Şube yönetim kurulumuza,
Atakum,Asarcık,Ayvacık,Alaçam,Bafra,Canik,Çarşamba,Havza,İlkadım,Kavak,Ladik,
Salıpazarı,Terme,Tekkeköy,Yakakent,Ondokuz Mayıs, Vezirköprü  , İlçe temsilcilerimize,İlçe yönetim kurullarımıza ,hanımlar komisyonuna, İşyeri  temsilcilerimize ve emeği geçen tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz.
Eğitim- Bir- Sen Samsun Temsilciliği olarak 2014-2015 eğitim öğretim yılı için hedef koyduğumuz yetkili olma çalışmalarında Sendikamız  Milli  Eğitimde 6340 üye sayısıyla il genelinde yetkili olmuştur.Verdiğiniz  yetki  en değerli emanetimiz olacaktır.  Samsun  Eğitim-Bir-Sen 1 Nolu şube yönetimi  olarak üyelerimizin  her türlü   ekonomik ve sosyal hakları için mücadeleyi bir görev biliyoruz. Yetki emanetinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.Dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi