ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN BÜRO MEMUR SEN DEN İFTAR PROGRAMI

SAMSUN BÜRO MEMUR SEN DEN İFTAR PROGRAMI

Tarih
Bu haber 1563 defa okunmuştur.

ALAÇAM BÜRO MEMUR SEN DE İFTAR PROGRAMINA KATILDI      Samsun Büro Memur-Sen’in her yıl düzenlemiş olduğu iftar yemeği yoğun katılımla  gerçekleştirildi.

     Yemeğe Büro Memur-Sen Genel Başkanı Yusuf Yazgan, Eski Genel Başkan Yardımcıları İdris Maden Murat Sipahi, Sait İnan, Memur-Sen İl Temsilcisi Nejdet Güneysu ve diğer iş kollarının Şube Başkanları çevre il ve ilçelerin Memur-Sen il Başkanları il ve ilçe Başkanları, Samsun Vergi Dairesi Başkanı Zeki Yumbul, Samsun Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Ünal Kaya, Samsun Gençlik ve Spor Hizmetleri il Müdürü Güven Özyurt, Samsun Valiliği Müdürleri Çağlayan Turan, Dursun Teke, M.Hayri ŞEN, Fatih Öğüt, Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı Müdürleri Nejdet iğci, Harun Demirer ve çok sayıda daire amiri, müdür yardımcısı ile sivil toplum yöneticisinin katılımında gerçekleşti.


        Samsun Büro Memursenin düzenlemiş olduğu iftar programına Alaçam Büro Memur Sen ilçe temsilcisi Ramazan ÇOBAN Büro Memur sen üyeleri katıldı.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi