ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KIZLAN ORTAOKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI

KIZLAN ORTAOKULUNUN BÜYÜK BAŞARISI

Tarih
Bu haber 2188 defa okunmuştur.

TEOG YERLEŞTİRMELERİNDE ÖNEMLİ BAŞARILAR         2015 TEOG yerleştimleri sonuçları açıklandı.İlçemizin 1700 rakımlı zirvesinde bulunan Kızlan Ortaokulundan güzel başarı haberleri aldık.Yükseklik ve olumsuz arazi şartları nedeniyle Kış mevsimi oldukça soğuk ve uzun geçmektedir.Aşırı kar yağışları nedeniyle uzun süren kar tatillerine rağmen Okul idarecileri ve Değerli Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları meyvelerini en güzel şekilde vermiştir.Ayrıca yörenin ekonomik zorluklarıda oldukça fazladır.Okulun şehir merkezine uzaklığı nedeniyle öğrencilerin hiç biri özel ders ve dershane eğitimi almamış,okul öğretmenlerinin üstün gayretleri ve öğrencilerin azimleri sonucunda bu güzel ve önemli başarılar elde edilmiştir.Başta Okul Müdürü Recep Uzun'un şahsında Tüm idareci ve öğretmenleri tebrik ediyor,Başarılı öğrencilerimizi kutluyor bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını diliyoruz.

Öğrencilerin Başarıları;

1:OKTAY KURNAZ; VEZİRKÖPRÜ FEN LİSESİ

2:SİBEL MADAN;SAMSUN SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

3:ELİF MADAN;SAMSUN SAĞLIK MESLEK LİSESİ

4:HASAN SAĞLAM;
SAMSUN SAĞLIK MESLEK LİSESİ

5:ABDULBAKİ BALTA;BAFRA ANADOLU LİSESİ


      Bunların dışında tercih yapan tüm öğrenciler:Anadolu Lisesi,Anadolu İmam Hatip Lisesi,Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Çok Programlı Anadolu Liselerini kazanmışlardır.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi