ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 2015 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER

ALAÇAM ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ 2015 ÜNİVERSİTEYE YERLEŞEN ÖĞRENCİLER

Tarih
Bu haber 1743 defa okunmuştur.

TÜM ÖĞRENCİLERİ TEBRİK EDİYORUZ


ALAÇAM ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
2015 ÜNİVERSİTE KAZANAN ÖĞRENCİLER



1 EZGİ İNAN SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Fen-Edebiyat Fakültesi/Türk Dili ve Edebiyatı
2 EMRE BOLAT DUMNUPINAR ÜNİVERSİTESİ Spor Yöneticiliği 
3 ERCAN DEMİR NİĞDE ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Bankacılık ve Finans
4 MESUT KIR HİTİT ÜNİVERSİTESİ (ÇORUM)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
5 RAMİS METE AKSARAY ÜNİVERSİTESİ/Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu/Bankacılık ve Finans (İÖ)
6 MUSTAFA TARHAN GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ/Gümüşhane İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/İktisat
7 RAMAZAN DEMİR BARTIN ÜNİVERSİTESİ/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ)
8 TAYFUN DEMİR GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ (TOKAT)/İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi/Kamu Yönetimi (İÖ)



1 ABDULKADİR UYANIK KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Taşköprü Meslek Yüksekokulu/Elektrik
2 ABDULLAH YEŞİLYURT KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Tosya Meslek Yüksekokulu/Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
3 AHMET ÇÖMEZ CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)/Gemerek Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Teknolojisi
4 ALEV KAZANBAŞ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Bafra Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
5 CELİL BÜYÜKKAL SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Gerze Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
6 ÇAĞATAY YILMAZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Samsun Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
7 ELİF SEMİZ SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Gerze Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı
8 ELİF YURDUSEVEN NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)/Hayrabolu Meslek Yüksekokulu/Bilgi Yönetimi
9 EMRAH TEMEL SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Ayancık Meslek Yüksekokulu/Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi
10 ERCAN ŞAHİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri (İÖ)
11 ERKAN AÇIKGÖZ ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri
12 FEVZİ TAŞKIN KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Elektronik Teknolojisi
13 FURKAN SAMET SANCAK ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ)
14 GİZEM KOÇ EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)/Ödemiş Meslek Yüksekokulu/Bahçe Tarımı
15 HASAN ÇAĞATAY KARA DÜZCE ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Elektrik (İÖ)
16 İLKAY MUTLU ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri
17 İPEK YURDUSEVEN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu/Sosyal Güvenlik (İÖ)
18 KÜBRA YURDUSEVEN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık
19 MAHMUT TINGIR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Yeşilyurt Demir Çelik Meslek Yüksekokulu/Otomotiv Teknolojisi (İÖ)
20 MİKAİL BİREL DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)/Turizm ve Otelcilik Yüksekokulu/Gastronomi ve Mutfak Sanatları (%50 Burslu)
21 MUSTAFA TOPAL MERSİN ÜNİVERSİTESİ/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi (İÖ)
22 NECİP FAZIL MUSAOĞLU KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Araç Rafet Vergili Meslek Yüksekokulu/Tıbbi Tanıtım ve Pazarlama (İÖ)
23 NİZAMETTİN CAN ZENGİN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri
24 ONUR KIR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Terme Meslek Yüksekokulu/Pazarlama
25 ÖMER KESKİN ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)/Gerede Meslek Yüksekokulu/Muhasebe ve Vergi Uygulamaları
26 RAFET ÇAKIR SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Mekatronik (İÖ)
27 SEDAT TÜRKMEN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri (İÖ)
28 SENAYİ GÜREL ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM) İş Sağlığı ve Güvenliği (Açıköğretim)
29 SİNAN DOĞAN AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)/Sandıklı Meslek Yüksekokulu/Turizm ve Seyahat Hizmetleri
30 SUSEL BİLGİN SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Meslek Yüksekokulu/Sağlık Kurumları İşletmeciliği (İÖ)
31 TANJU SEMİZ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ/Tosya Meslek Yüksekokulu/Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
32 TAYFUN AKMAN CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)/Demirci Meslek Yüksekokulu/Dış Ticaret
33 TUĞBA ŞENSES ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri (İÖ)
34 UĞURKAN YARIMBAŞ MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)/Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu/Bilgisayar Programcılığı (İÖ)
35 VEDAT ACAR ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Çarşamba Ticaret Borsası Meslek Yüksekokulu/Bankacılık ve Sigortacılık
36 YUSUF DENİZ KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ / Araç Rafeet Vergili Meslek Yüksekokulu Elektrik Enerjisi Üretim, İletim Ve Dağıtımı
37 ZAFER AYNACI SİNOP ÜNİVERSİTESİ/Ayancık Meslek Yüksekokulu/Lojistik
38 ZEYNEP BAŞER ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN)/Alaçam Meslek Yüksekokulu/Posta Hizmetleri (İÖ)

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi