ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYTEKİN GİRGİN ALAÇAM DA İNCELEMELERDE BULUNDU

SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AYTEKİN GİRGİN ALAÇAM DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Tarih
Bu haber 1359 defa okunmuştur.

YAPIMI DEVAM EDEN İMAM HATİP ORTAOKULU İNŞAATINI İNCLEDİ         Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin Alaçam'da incelemelerde bulundu.İl Milli Eğitim Müdürü Girgin 12 Ekim 2015 Pazartesi günü Alaçam'a geldi,önce ilçemizde görev yapan okul ve kurum müdürleri ile toplantı yaparak idarecilerden bilgiler aldı ve yeni eğitim ve öğretim yılı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.
        İl Milli Eğitim müdürü Aytekin Girgin Beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Orhan Demircioğlu,Alaçam ilçe milli Eğitim Müdürü Sezai Tural,Memur Sen-Eğitim Bir Sen İlçe temsilcisi Salih İleri,Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammet Çelik,Alaçam İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı Salih Uçar ile birlikte kaba inşaatı tamamlanıp sıva ve çatı yapım işlemi başlayan İmam hatip Ortaokulu inşaatını incelediler.2016-2017 eğitim öğretim yılında eğitime açılması planlanan ortaokul inşaatında çalışmalar devam ediyor.Tamamlandığındaa halen iki binada eğitim öğretim çalışmalarını sürdüren İmam hatip Ortaokulu aynı çatı altında tek binada eğitime başlayabilecektir.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi