ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENTLİ GÜREŞÇİLERİN BÜYÜK BAŞARISI

YAKAKENTLİ GÜREŞÇİLERİN BÜYÜK BAŞARISI

Tarih
Bu haber 1195 defa okunmuştur.

........        ” Türkiye Güreş Federasyonu tarafından 21 ve 24 Aralık 2015 Tarihleri arasında Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen ve Türkiye genelinden 16 takım ve yaklaşık 250 sporcunun katıldığı müsabakalar sonucunda yakakent Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü Güreş takımı 2.ligde kalmayı garantiledi ve 2.lig mücadelesine devam etme hakkı kazandı.
       Yakakent Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Murat Oral,” İlçe müdürü olarak başta bu tür organizasyonları düzenleyerek daima gençlerin yanında olan Gençlik ve spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'a,her zaman bizim yanımızda olan ve kendisiyle çalışmaktan gurur duyduğumuz Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz  sayın Güven Özyurt'a,hep yanımızda olan ve bize her türlü desteği veren kulüp Başkanımız ve Yakakent Belediyesi başkanımız Sayın Hüseyin Kıyma'ya,Yakakent Kaymakamımız Sayın Yusuf Gemici'ye, bize hep destek olan sponsorumuz Sürsan Su Ürünleri Aş.Hakan.Uzel'e ve sporcularımızın yetişmesinde en büyük pay sahibi hocalarımız Murat Keskin ve Doğan Önder'e teşekkür ediyor ve  saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi