ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

OFİS ÇALIŞANLARINA EGZERSİZ EĞİTİMİ VERİLİYOR.

OFİS ÇALIŞANLARINA EGZERSİZ EĞİTİMİ VERİLİYOR.

Tarih
Bu haber 1771 defa okunmuştur.

...............      Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü AR-GE birimince, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmakta olan ofis personellerine yönelik egzersiz eğitimi veriliyor.
 
"Fiziksel aktivite alışkanlığının kazandırılması ve obezite riskinin azaltılması" adı altında hazırlanan proje kapsamında;merkez ve ilçelerdeki kamu kurum ve kuruluşlarda, büro çalışanlarına yönelik ofis egzersizleri eğitimlerinin ilki Samsun Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü' nün peşi sıra ikincisi;Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi' nin Faaliyet Atölyesi' nde gerçekleştirildi.


Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü AR-GE Birimi Spor Uzmanı Aşkın Atan;katılımcılara baştan ayağa, ofis ortamında yapılabilecek bir seri egzersiz hareketini uygulamalı olarak gösterdi. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr.Hüseyin Yalçın BÜYÜKKARABACAK' ın da katıldığı eğitimde materyal olarak "Stres Topu" ve "Plates Lastiği" kullanıldı.     Projeyi çok gerekli ve başarılı bulan Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Güven Özyurt katılımcılara Stres Topu ve Plates Lastiği hediye etti. 2016 yılı içerisinde bütün kurum ve kuruluşlara  gidilerek, 5000 ofis çalışanına eğitim verileceğini dile getirdi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi