ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KAHRAMAN POLİSİMİZE MORAL ZİYARETLERİ

KAHRAMAN POLİSİMİZE MORAL ZİYARETLERİ

Tarih
Bu haber 1867 defa okunmuştur.

VALİMİZ SAYIN İBRAHİM ŞAHİN’ DEN KAHRAMAN POLİSİMİZE MORAL ZİYARETİ           Samsun Valisi  İbrahim ŞAHİN, 11.01.2016 Pazartesi günü saat 15.00’de Şırnak'ın Silopi ilçesinde teröristler tarafından patlatılan bomba nedeniyle yaralanan Özel Harekat Polisi Mustafa Kemal HANCER’ i tedavi gördüğü Samsun Eğitim Araştırma Hastanesinde ziyaret etti.

 
        Vali İbrahim ŞAHİN, geçici görevli olarak gittiği Şırnak ili Silopi ilçesinde teröristler tarafından patlatılan bombaya kendini siper ederek büyük bir kahramanlık örneği sergileyen Samsun Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görev yapan evli ve 2 çocuk babası polis memuru Mustafa Kemal HANÇER’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 


        Yaralı polis memuru Mustafa Kemal HANÇER ile bir süre sohbet eden Vali İbrahim ŞAHİN, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Fatih ÖZKAN’dan yaralı Özel Harekat Polisimizin sağlık durumu hakkında bilgi aldı. 
 
        Daha sonra bir açıklama yapan Vali İbrahim ŞAHİN, “Ben bu vatan hainlerinin tek başına olmadığına inanıyorum. Çok ciddi anlamda yabancı istihbarat örgütlerinin de bu bölgelerde fink attıkları yönünde endişelerimiz bulunmaktadır. Bu terör belasından inşallah en yakın zamanda kurtulup, nefes alacağız. Orada olanı biteni, cereyan eden hadiseyi insanımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor. Ben bu kahraman polisimize tekrar çok geçmiş olsun diyorum.”dedi.
 


        Vali İbrahim ŞAHİN’e ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Özel Harekat Polisi Mustafa Kemal HANCER, saldırıyı ve yaralanma anını anlattı.
 
        Ziyarete ayrıca Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Samsun İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Ercan YAŞİN, Samsun Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ  ve Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Dursun Mehmet MEHEL katıldı.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi