ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA GÜZEL BİR KONSER

ALAÇAM DA GÜZEL BİR KONSER

Tarih
Bu haber 1858 defa okunmuştur.

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Alaçam Belediyesi İşbirliği ile Hazırlanan ”Solistler Geçidi” Konseri .        Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Alaçam Belediyesi işbirliği ile hazırlanan "Solistler Geçidi" konseri büyük ilgi gördü.Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Türk halk müziği ve Türk sanat müziği ses ve saz sanatçılarının verdiği konser Alaçam Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda yapıldı.


        "Samsun-Alaçam Şarkı ve Türkülerle Buluşuyor" konulu Solistler Geçidi konserine İlçe Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Belediye Başkanı Hadi Uyar, Cumhuriyet Savcısı  Eyüp Kara, Cumhuriyet Savcısı Ali Cihan YEDİYILDIZ , Hakime Ayşe Güler KARA, Hakim  Ahmet CÖMERT, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Necmi ÇAMAŞ, Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet AYHAN, Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri Dursun UZ,  Sebahattin TURAL, Belediye Meclis Üyeleri  Hasan Çelik, Sayın Çetin AKÇA, Ayşe TÜRKER,  Raziye KÖK,  Ahmet Hasbi SEZGİN,  Kenan PİR ,Yakakent Ak Parti İlçe Başkanı  Sefer TEK, Alaçam Engelliler Derneği Başkanı Vahide TOPAL, kamu kurum kuruluş yetkilileri ,daire amirleri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.       İzleyiciler, Büyükşehir Belediye Konservatuvarı sanatçıları tarafından söylenen Türk halk müziği ve Türk sanat müziği şarkılarıyla coşup eğlendiler.        Belediye Başkanı Hadi UYAR  konserden  sonra  yaptığı konuşmada emeği geçen herkese  teşekkür  etti. Protokol  üyeleri tarafından  Samsun Büyükşehir Belediye Konservatuvarı Sanatçılarına çiçek ve plaket hediye edildi.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi