ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ İSİM

SAMSUN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE YENİ İSİM

Tarih
Bu haber 921 defa okunmuştur.

AYTEKİN GİRGİN BAKANLIK MÜŞAVİRLİĞİNE GETİRİLDİ        Aytekin GİRGİN 27 Ocak 2014 tarihinde MEB tarafından Samsun İl Millî Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. 04 Ağustos 2014 tarihinde asaleten ataması yapıldı.12 Mart 2016 tarihinde de Milli Eğitim Bakanlığı Müvirliğine getirildi.       Coşkun ESEN;Sinop’un Ayancık ilçesinde doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Ayancık’ta tamamladı. Lisans Eğitimini Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde başladığı Yüksek Lisansını “Eğitim Yönetimi ve Denetimi” alanında Dumlupınar Üniversitesinde tamamladı.
İlk öğretmenlik görevine 1995 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde başladı. Burada bir süre görev yaptıktan sonra, Sinop iline tayin edildi. Sinop ili Ayancık ilçesinde çeşitli okullarda öğretmenlik ve okul yöneticiliği görevlerinde bulundu. 2003-2012 yılları arasında Ayancık Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü görevinde bulundu. Ocak 2012 yılında Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi. 02/08/2014 tarihinde Kütahya İl Milli Eğitim Müdürü olarak ataması yapıldı.12 Mart 2016 tarihinde Samsun Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi