ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT YENİ PAZAR YERİNE TAŞINDI

YAKAKENT YENİ PAZAR YERİNE TAŞINDI

Tarih
Bu haber 1638 defa okunmuştur.

.......          İlçe Jandarma Komutanlığı ve Yakakent Deresi kenarına kurulan yeni pazar yeri kullanıma açılarak vatandaşlara hizmete başladı. İlçe Merkezinde biraz uzak olması sebebi ile vatandaşların mağdur olmamaları için her saat başı Liman Mahallesine kadar servis hizmete geçirildi.


        Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Hüseyin Kıyma, bu kez pazar esnafını ziyaret ederek yeni pazar yerinin hayırlı olması dileklerini iletti.Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkanımız alışveriş yapan halkla da sohbet etti.        Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Hüseyin Kıyma, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkan Hüseyin Kıyma, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.


      Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkan Hüseyin Kıyma’ya pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini de dile getirdiler.  Esnaf, Başkana kendilerini ziyaret etmesi ve Yakakent’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür etti.


Haber: SalihZeki İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi