ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAZAR SİNAN YAĞMUR ALAÇAM DA SÖYLEŞİ VE İMZA ETKİNLİĞİNDE BULUNDU

YAZAR SİNAN YAĞMUR ALAÇAM DA SÖYLEŞİ VE İMZA ETKİNLİĞİNDE BULUNDU

Tarih
Bu haber 1606 defa okunmuştur.

.........         Alaçam Anadolu İmam Hatip Lisesi ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün katkılarıyla Yazar Sinan Yağmur Alaçam'a geldiÖğrencilerle sohbet etti ve Kitaplarını imzaladı.Program 9 mayıs 2016 Pazartesi günü saat 13:30 da Alaçam HEM Salonunda yapıldı.Programda önce Alaçam Anadolu İmam hatip Lisesi Müdürü Aydın Tuncer söz alarak kitap okumanın faydalarını anlattı,okulda başarıyı arttırmak için her gün okuma saati yaparak tüm öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırılmaya çalışıldığını dile getirdi.         İlçe düzeyinde Yazar Sinan Yağmur'un Aşkın Göz Yaşları isimli eserinden düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri belediye Bşakan Vekili Hasan Çelik tarafından verildi.          Programda daha sonra yazar Sinan Yağmur konuşmasını yapmaya başladı.Hayatında okumaya başlamasında ve yazar olmasında üç öğretmenin etkili olduğunu söyledi.Kendisininde yıllardır öğretmen ve idareci olarak okullarda görev aldığını dile getiren Yağmur,Okuyan toplumları daha fazla gelişmiş olduğunu dile getirdi.Öğrencilere her akşam düzenli olarak aynı saatte kitap okumlarını tavsiye eden Sinan Yağmur hayatlarında çok önemli değişikliklerin olacağını bunu ilk ayın sonunda gözlemleyeceklerini dile getirdi.

           Alaçam Anadolu İmam hatip Lisesi Müdürü Aydın Tuncer Günün anısına Yazar Sinan Yağmur'a plaket takdim etti.          Yazar Sinan Yağmur daha sonra hayranlarına kitaplarını imzaladı.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi