ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİLERİNİ AÇTI

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİLERİNİ AÇTI

Tarih
Bu haber 1408 defa okunmuştur.

YIL BOYUNCA YAPILAN ÇALIŞMALAR SERGİLENDİ.       Yakakent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Kursları öğrencileri kursiyerler ve öğretmenler tarafından düzenlenen yılsonu sergisi Yakakent Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sergi Salonunda açıldı.


        Yıl Sonu sersisi açılışına Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma, Yakakent Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Ahmet Örnek, İlçe Garnizon Komutanı Gürkan Demir, İlçe Emniyet Amiri Ali Türkmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Çiçek ve vatandaşlar katıldı.


      Yıl sonu sergisinde el işi dikiş-nakıştan fotoğraf çerçevelerine kadar birçok el işi ürün sergilendi. Program 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunuşu ile açıldı. Sonrasında İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü güreş, tekvando ve wushu sanda kursu öğrencileri gösterilerini yaptılar. Güreş alanında derece yapan güreşçilere madalyalarını takan Kıyma, güreş ve tekvando kursu hocalarına başarı belgelerini verip tebrik etti.
       Halk Eğitim Merkezinin açılışını yapan Belediye Başkanı açılışın ardından sergiyi gezerek kurs hocaları ve kursiyerlerden sergi hakkında bilgiler aldı. Sergide sergilenen el emeği göz nuru ürünleri çok beğenen Kıyma emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi