ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA TÜRKİYE KRİKET ŞAMPİYONASI YAPILIYOR

ALAÇAM DA TÜRKİYE KRİKET ŞAMPİYONASI YAPILIYOR

Tarih
Bu haber 1483 defa okunmuştur.

İLÇEMİZDE BÜYÜK ORGANİZASYON       Alaçam Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı Kriket Türkiye Büyükler Salon Şampiyonası bugün Alaçam Kapalı Spor Salonunda Düzenlenen tören ile start aldı.


       12-17 Temmuz tarihleri arası Alaçam Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü tarfından Alaçam Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Kriket Türkiye Şampiyonası kadın ve erkek olarak iki kategoride ve tek devreli lig sistemine göre yapılacak, Kriket Türkiye Büyükler Salon Şampiyonası'nda ödüller ilk dört sırayı alan takımlar arasında dağıtılırken, en iyi atıcı, en iyi vurucu, en iyi kaleci, en iyi tucu ve en centilmen oyunculara da ödül verilecek.       Alaçam Gençlik Hizmetleri Kapalı Spor Salonun yapılan açılış törenine Belediye Başkanı Hadi UYAR, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu As Başkanı  Sezai SÜRÜCÜ, Genel Sekreter Şenol ZOBOOĞLU, Gelişmekte Olan Spor Branşları İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa EROĞLU, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent ŞENER, İlçe Tarım Müdürü  Mehmet GÜREŞ, Ptt Müdürü  Hızır UZ, Halk Eğitim Merkez Müdürü  Salih İLERİ,Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Recep YEŞİLYURT, Karşıyaka İmam Hatip Orta Okul Müdürü  Muhammed ÇELİK ,Ak Parti İlçe Başkanı  Av.Ali ŞENGÜL, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun UZ, Belediye Meclis Üyeleri  Hasan SAĞLIK,  Kenan PİR ve spor severler katıldı.

        Program sunuculuğunu Karşıyaka İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Muhammet ÇELİK Yaptı.Program Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

        Programın başlangıcında;Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu As Başkanı  Sezai SÜRÜCÜ, Genel Sekreter Şenol ZOBOOĞLU, Gelişmekte Olan Spor Branşları İl Temsilcisi ve 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Mustafa EROĞLU, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent ŞENER konuşma yaparak Kriket sporu ve bu sporun Alaçam da yapılmasında katkısı bulunanlara teşekkür ettiler.Şampiyonada 8 kız ve 13 erkek kriket takımı Pazar gününe kadar yarışacak,müsabakalara tüm spor severler davetlidir.     Açılışta konuşma yapan Belediye Başkanımız Hadi UYAR’’ Bu spor organizasyonu ilçemize kazandıran başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay KILIǒa Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Başkanımıza ,İl ve İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlerimize ve emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür ediyorum. Sporcu ve antrenörlerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini yerine getirmek bizim için onur vericidir. Her zaman yakınınızda ve yanınızda olduğumuzun bilinmesini isterim ilçemize renk katınız onur verdiğiniz hoş geldiniz. Afganistan, Pakistan ve Hindistan’dan gelen sporcularımıza ülkemizde ve ilçemizde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ve hepinize saygılar sunuyorum dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi