ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE HALK DEMOKRASİ İÇİN SOKAĞA ÇIKTI

YAKAKENT TE HALK DEMOKRASİ İÇİN SOKAĞA ÇIKTI

Tarih
Bu haber 2095 defa okunmuştur.

HALK DEMOKRASİ İÇİN KENDİNİ ORTAYA SÜRDÜ       İstanbul ve Ankara’da akşam saatlerinde askerimizin içerisinden bir Demokrasi düşmanı bir grup tarafından  darbe girişiminde bulunulmasına karşı Yakakentliler sabaha kadar cumhuriyet meydanında nöbet tutarak demokrasiye sahip çıktı.


      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA,  Yakakent Cumhuriyet meydanında toplanmaya davet ederek halkla bir araya geldi.Ülkemizin talihsiz bir olay yaşadığını,halkımızı güçlü olmaya davet eden başkan, polis bizim polisimiz, asker bizim askerimiz, demokratik tepkinizi gösterdiniz.Milli irademize ve demokrasimize sahip çıkacağız, meydanları  kimseye bırakmayacağız dedi.Cami minarelerin den ezan ve salalar okundu, tekbir getirildi, sloganlar atıldı, İstiklal marşı okundu. Belediye Başkanımız Hüseyin KIYMA halkımızın milli irade ve demokrasiye olan bu hassasiyetinden ve duyarlılıklarından dolayı  teşekkür ediyorum dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi