ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE BAŞARILI ÖĞRENCİLER ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

YAKAKENT TE BAŞARILI ÖĞRENCİLER ALTINLA ÖDÜLLENDİRİLDİ

Tarih
Bu haber 1359 defa okunmuştur.

...      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA Fen Lisesini kazanan öğrencilerimize başarılarından dolayı hediyelerini takdim etti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa DURHAT, Belediye Mali Hiz. Müdürü Ayşin HOPAÇ, Okul Müdürleri, Öğretmenlerimiz ve Öğrenci velilerinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreni Yakakent Belediyesi Sosyal Hizmetler Çözüm Merkezinde düzenlendi.


     Geleceğin mimarı olan gençlerimizin hediyelerle teşvik edilmesinin öğrencilik hayatlarını olumlu yönde motive edeceğini belirten Başkan Hüseyin KIYMA: “2015-2016 eğitim öğretim yılında sınavlara çok çalışarak Fen Lisesine yerleşen başarılı öğrencilerimizi kutluyoruz. Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır anlayışı ile Yakakent Belediyesi olarak sevgili öğrencilerimizin başarılarının sevincini paylaşmak istedik. Bu vesile ile Fen Lisesini kazanan 10 öğrencimize çeyrek altın hediye ediyoruz. Yakakent Belediyesi olarak Belediyemizde bulunan okullarımızın ve geleceğin yöneticileri olacak çok değerli öğrencilerimizin daima yanında ve destekçisi olacağız. Bu amaçla gelecek yıllarda da başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz” dedi.


      Konuşmalarının ardından öğrencilerimize hediyelerini takdim eden Başkanımız Hüseyin KIYMA, en başta değerli velilerimizi, fedakâr öğretmenlerimizi ve kıymetli öğrencilerimizi başarılarından dolayı tekrar kutladığını, bundan sonraki eğitim hayatlarında başarılarının devamını dilediğini belirtti.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi