ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DETAY ORTAOKULU VELİLERİNE UZMAN PSİKOLOGDAN SEMİNER

ALAÇAM DETAY ORTAOKULU VELİLERİNE UZMAN PSİKOLOGDAN SEMİNER

Tarih
Bu haber 1995 defa okunmuştur.

UZMAN PİSİKOLOG ÜMİT DEMİREL DEN VELİLERE SEMİNER      İlçemizin ilk özel okulu olan Alaçam Detay Ortaokulu öğrencilerine en iyi eğitimi vermek için  çalışmalarına hızlı başladı.Eğitimin evden başladığı prensibinden yola çıkan okul yönetimi öncelikle velilerin bilinçlendirilmesi kapsamında öğrenci velilerine Uzman Psikolog Ümit DEMİREL'den'' aile içi iletişim'' konulu bir seminer verildi.Uzman Psikolog Ümit Demirel çocukların eğitiminde sağlıklı gelişmesinde ailenin öneminden bahsetti.Çocukların başarılı olmasında ailenin üzerine düşen görevlerden bahsetti.Konu ile ilgili bir saatten fazla bilgi veren Demirel velilerin çeşitli konularla ilgili sorularını yanıtladı.Veliler Uzman Pisikolog tarafından kendilerinin bilgilendirilmesinden çok memnun kaldılar ve okul yönetimine teşekkür ettiler.

  

       Alaçam Detay Ortaokulu Kurucu Müdürü Ebru Nur ATAN yaptığı açıklamada Alaçamın ilk özel okulu olarak ilklerin okulu olacaklarını,velilere ,öğrencilere yönelik değişik etkinliklerimiz başladı ve devam edeceğini dile getirdi.Genç Dinamik eğitimcilerin yanında yıllarını eğitime veren uzman öğretmen kadromuzla öğrencilerimizin başarılarına önemli ölçüde katkıda bulunacağımıza inanıyoruz dedi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi