ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

TÜGVA SAMSUN İL TEMSİLCİLİĞİNDEN REKTÖR BİLGİÇ E ZİYARET

TÜGVA SAMSUN İL TEMSİLCİLİĞİNDEN REKTÖR BİLGİÇ E ZİYARET

Tarih
Bu haber 798 defa okunmuştur.

......TÜGVA Samsun Temsilciliği,  Rektör Sait Bilgiç’i ziyaret etti
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Samsun İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri OMÜ Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç’i makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.
Ziyarette, TÜGVA çalışmaları hakkında Rektör Sait Bilgiç’e bilgi veren İl temsilcisi Hakan Durmuşoğlu, yeni görevin hayırlı olması dileğini iletti.
Üniversite ile şehrin kaynaşmasını hedef haline getirmiş Rektör Bilgiç’in bu misyonunun özellikle çok önemli olduğuna dikkat çeken Hakan Durmuşoğlu, üniversitenin şehir için büyük kazanım olduğunu, yeni süreçte başarılı bir çalışma ve kaynaşmanın yaşanacağına inandıklarını söyledi.
TÜGVA’nın çalışma alanının büyük bölümünü gençler ile öğrencileri kapsadığını vurgulayan Durmuşoğlu, “Türkiye Gençlik Vakfı, birkaç gencin inisiyatifiyle kurulmuş, merkezi Türkiye, çalışma alanı dünya olan, yenilikçi olmaktan ve icat çıkarmaktan çekinmeyen yeni nesil gençlik vakfıdır. TÜGVA, geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiştir. Öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik için çalışmaktayız. Tüm gençlerimizi vakıf çalışmalarımıza katılmalarını, katkı sağlamalarını da bekliyoruz” dedi.
OMÜ Rektörü Prof. Sait Bilgiç ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirip, sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerin önemini belirterek, TÜGVA’yı başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.
Vakıf İl Temsilcisi Hakan Durmuşoğlu’nun, Rektör Sait Bilgiç’e hediye takdim etmesinin ardından, ziyarete katılan yönetim kurulu üyeleri Mustafa Demir, Haldun Yıldız, Akif Baran, Halil Azal, Arda Duran ve Muhammed Özden  ile birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi