ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA KURBAN BAYRAMI  BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

ALAÇAM DA KURBAN BAYRAMI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Tarih
Bu haber 1758 defa okunmuştur.

........      Kurban Bayramı dolayısıyla ilçemizde bayramlaşma programı Bayramın ikici günü saat 12:00 de Alaçam Hükümet Konağı Bahçesinde yapıldı. Bayramlaşma programına, İlçe Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR, Garnizon Komutanı Murat ŞENYURT, Belediye Başkanımız Hadi UYAR, Savcı Eyüp KARA, Savcı Emre DOĞAN, İlçe Emniyet Müdür V. Kenan BIYIK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai TURAL, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü V. Soner ŞAHİN, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kooperatifi Başkanı Mehmet AYDOĞDU, Esnaf Sanatkârlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin BEDİR, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih İLERİ, CHP İlçe Başkanı Fuat CANBAZ,MHP İlçe Başkanı Erdinç GÜL, Belediye Meclis Üyeleri, Kamu Kurum Kuruluş temsilcileri , muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.
Vatandaşlarla bayramlaştıktan sonra bir süre sohbet edip çeşitli ikramlarda bulunuldu  iyi bayramlar temennisi ile program sona erdi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi