ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT YEŞİLKÖY TERSİB BENDİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

YAKAKENT YEŞİLKÖY TERSİB BENDİ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Tarih
Bu haber 1827 defa okunmuştur.

.......


        Yakakent İlçemiz liman mahallesi Celevit deresi mevkiinde son yıllarda üst üste meydana gelen taşkınların önlenmesi amacıyla devam eden dere ıslah çalışmalarına ek olarak Yeşilköy Mahallesi Sefer mevkiinde yapımına 2015 yılında başlanan tersip bendi projesi mülkiyet sorunları nedeniyle durdurulmuştu. Aynı bölgede yeniden başlanılan tersip bendi inşaatı tüm hızıyla devam etmekte olup çalışmalara bayram tatilinde dahi duraksamadan devam edilmiştir.
 
       Belediye başkanı Sayın Hüseyin KIYMA inşaat alanına yaptığı ziyarette çalışmaları yerinde incelemiş çalışanlarla bayramlaşarak gösterdikleri özveriden dolayı ilgililere teşekkürlerini iletmiştir.


     Belediye Başkanı özellikle DSİ bölge müdürlüğümüzün bu konuda gösterdiği hassasiyet ve kış ayları gelmeden tersip bendinin tamamlanması yönündeki gayretlerinden dolayı ilçemiz adına teşekkürlerini dile getirmiştir. Belediye Başkanımız incelemelerini tamamladıktan sonra bölgeden ayrılmıştır.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi