ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

YAKAKENT TE İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLANDI

Tarih
Bu haber 1062 defa okunmuştur.

.......      Yakakent te 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı, ’İlköğretim Haftası Kutlama Programı Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çelenk sunumuyla başladı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Osman KESKİN, okul müdürleri, kamu kurum kuruluş temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlik, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla Cumhuriyet Meydanındaki program son bulurken, programa devam edilmek üzere 100. Yıl Ortaokulunda düzenlenen törene katılmak üzere geçildi.

     100. Yıl Ortaokulu’nda düzenlenen törene Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, İlçe Jandarma Komutanı Gürkan DEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, Şube Müdürleri,Okul Müdürleri,Öğretmenler,öğrenci aileleri ile davetliler katıldı.

     Törende bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK Yakakent ilçe sınırları içersinde eğitime her türlü desteği bugüne kadar verdiklerini ve bugünden sonra da vermeye devam edeceklerini belirterek, 2016-2017 eğitim öğretim yılının ülkemizin aydınlık geleceği olan tüm ülke çocuklarına hayırlı uğurlu olmasını diledi.       Yapılan konuşmaların ardından şiirler,kompozisyonlar okundu. Müzik Öğretmeni Cemil CEYLAN eşliğinde öğrencilerden oluşan orkestra güzel bir müzik şöleni verdi,törene katılanlar mini konseri ilgiyle dinlendiler.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi