ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI ERKEN BİTİRİLDİ

HAVA MUHALEFETİ NEDENİYLE CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI ERKEN BİTİRİLDİ

Tarih
Bu haber 1884 defa okunmuştur.

KAPALI SALON YERİNE AÇIK STADDA YAPILAN PROGRAM HAVA MUHALEFETİNE TAKILDI      Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 93.yıl dönümü nedeniyle Kutlama törenleri 28 Ekim Cuma günü Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına Çelenk koyma töreni ile başladı.Gece boyunca yağan sürekli yoğun yağmur yağışı nedeniyle hava sıcaklığı oldukça düşmüş ve çiseli yağışın devam etmesine rağmen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı İlçe Sentetik Futbol stadında yapılmaya başladı.        Program Vali Yardımcısı Recep YÜKSEL ve Belediye Başkanı Hadi UYAR'ın Halkın Bayramını kutlamasından sonra Vali Yardımcısı Recep Yüksel günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam etti. Saygı Duruşu ve İstiklal marşının okunması akabinde Wushu ve Güreş takımının sportif gösterileri ve tek kişilik folklör gösterisinden sonra iki öğrenci tarafından şiir okundu geçit töreni ile program sona erdi.Günlerdir Bayram için hazırlık yapan öğrencilerin hava muhalefeti nedeniyle gösterilerini sunamaması onları üzdü bazılarının göz yaşlarını tutamadığı görüldü.
       Bafra ilçemizde olduğu gibi Cumhuriyet Bayramı Kutlama programının kapalı spor salonunda yapılması çok daha iyi olacağı oraya gelen vatandaşlar tarafından dile getirildi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi