ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ÖZEL ALAÇAM DETAY ORTAOKULUNDA 10 KASIM ATATÜRK Ü ANMA PROGRAMI YAPILDI

ÖZEL ALAÇAM DETAY ORTAOKULUNDA 10 KASIM ATATÜRK Ü ANMA PROGRAMI YAPILDI

Tarih
Bu haber 1683 defa okunmuştur.

........     Alaçam Özel Detay Ortaokulunda Mustafa Kemal Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 78. yıldönümünde okulda düzenlenen güzel bir programla özlemle ve saygıyla yadedildi.


        Saatler 09.05’ i gösterdiğinde tek bir yürek olan öğretmen,öğrenci ve veliler,okullarında güzel bir program düzenlediler.Öğrencilerin güzel sunumlarıyla düzenlenen programda,Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı,fikir ve düşünceleri,Kompozisyonlar,şiirler ve oratoryo gösterileriyle anlatıldı.Görsel sanatlar dersinde yapılan Atatürk Resimleri sergilendi.


    öğrencilerin hazırladığı velilerin ve misafirlerin katılımlarıyla Özel Detay Ortaokulunda düzenlenen anma programında; ilkelerine bağlılığını ve ona olan özlemlerini haykırırken, izleyenler veliler duygu dolu anlar yaşadı.       Özel Alaçam Detay Ortaokulu öğrencileri 10 Kasım Atatürk'ü anma ilçe programında Atatürk sevgisi ile ilgili güzel bir parça seslendirdiler.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi