ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDAN EMEKLİ OLAN ÖĞRETMENE VEDA YEMEĞİ

RESAİ AYDIN İLKOKULUNDAN EMEKLİ OLAN ÖĞRETMENE VEDA YEMEĞİ

Tarih
Bu haber 2273 defa okunmuştur.

........
        Resai Aydın İlkokulunda Öğretmenler Gününde bu yıl emekliye ayrılan okul öğretmenlerinden Hülya İLERİ'ye veda yemeği düzenlendi.
Yaklaşık 28 yıl çeşitli yerlerde sınıf öğretmeni olarak görev yapan Hülya İLERİ ,en son Alaçam Resai Aydın İlkokulunda öğretmenlik görevini sonlandırarak emekliye ayrıldı.Bu nedenle görev arkadaşları Temmuz ayında emekliye ayrılan arkadaşlarını unutmadılar ve onaÖğretmenler günü gibi çok anlamlı bir günde veda yemeği düzenleyerek jest yaptılar. Yemekten sonra Okul Müdürü Yusuf YILMAZ ,emekli olan Hülya İLERİ'ye yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürederek emeklilik yaşamında sağlık ve mutluluklar diledi. Ardındanplaket takdim etti.Yine emekli olan öğretmene arkadaşları tarafından hazırlanan hediye takdim edildi.Programda söz alan Emekli öğretmen Hülya İLERİ,arkadaşlarına  bu anlamlı günde kendisini unutmayıp okula davet eden arkadaşlarına teşekkür etti.Yaptıkları bu jestten dolayı çok duygulandığını belirtti.Onlara bundan sonraki görevlerinde başarılar diledi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi