ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KIZILIRMAK KUŞ CENNETİNE SÜLÜNLER SALINDI

KIZILIRMAK KUŞ CENNETİNE SÜLÜNLER SALINDI

Tarih
Bu haber 1283 defa okunmuştur.

.........         Orman ve Su İşleri Bakanımız Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Gençlik ve Spor Bakanı  Akif Çağatay KILIÇ ve Vali İbrahim ŞAHİN ile birlikte, 04.12.2016 Pazar günü saat 12.30’da Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'nde tedavisi tamamlanan yaralı hayvanlar ve sülünlerin tabiata salınması törenine katıldı.
        Orman ve Su İşleri Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel EROĞLU, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ ve Valimiz Sayın İbrahim ŞAHİN ile birlikte, Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti'ni ziyaret etti. Ardından Sayın Bakanlarımız ve Sayın Valimiz yetkililerden bilgi alarak, Samsun Büyükşehir Belediyesi Hayvan Kliniğinde tedavisi tamamlanan 4 yaban hayvanı ile 200 sülünü tabiata saldı.Programa ayrıca, Samsun Milletvekilleri Çiğdem KARAASLAN, Fuat KÖKTAŞ, Hasan Basri KURT, Orhan KIRCALI, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Ondokuzmayıs Üniversitesi Rektörü Sait BİLGİÇ, İl Emniyet Müdürü Vedat YAVUZ, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ünsal AĞAOĞLU, DSİ Genel Müdürü Murat ACU, Orman Genel Müdürü İbrahim ÜZMEZ, ilçe belediye başkanları ve ilgili kurum müdürleri katıldı.
 


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi