ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI GEMİCİ YE VEDA YEMEĞİ

YAKAKENT KAYMAKAMI GEMİCİ YE VEDA YEMEĞİ

Tarih
Bu haber 1543 defa okunmuştur.

......      Yakakent İlçe Kaymakamı Yusuf GEMİCİ’ nin görevinden ayrılması nedeniyle, kalabalık bir katılımla veda yemeği düzenlendi. Veda yemeğine Alaçam Kaymakamı Oğuz Alp ÇAĞLAR ve eşleri, Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR ve eşleri, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA ve eşleri, Alaçam adliyesinden savcı ve eşleri, kurum amirleri ve personelleri, Mahalle Muhtarları, siyasi parti temsilcileri ve Yakakent’ten esnaflar katıldı.


      Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ’ nin ilçeden ayrılması nedeniyle düzenlenen yemekte, Daire Amirleri adına İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÖRNEK’ açılış konuşmasının ardından Kaymakamımız Yusuf GEMİCİ yaptığı konuşmada şunları söyledi:
    "Yakakent ve Yakakentlileri çok sevdim, görev sürem içerisinde bana yardımcı olan daire amirlerine, muhtarlara ve memur arkadaşlara çok teşekkür ederim. İlgi ve alakasını kesmeyen Yakakentlilere minnettarım” dedi.
      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA Kaymakam Yusuf GEMİCİ’ ye plaket takdim etti. İlçe Yazı İşleri Müdürü Ahmet ÖRNEK Kaymakam Yusuf GEMİCİ’ ye Daire amirleri adına hediye takdim etti.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi