ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

İSTANBUL MEF OKULLARINDAN GÜMÜŞOVA VE KARACAK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNE YARDIM

İSTANBUL MEF OKULLARINDAN GÜMÜŞOVA VE KARACAK İLKOKULU ÖĞRENCİLERİNE YARDIM

Tarih
Bu haber 1885 defa okunmuştur.

..........MEF İlkokulu öğrencileri İlçemiz Gümüşova ve Pelitbükü Karacak İlkokulu’ndaki öğrenci arkadaşlarına dileklerini sordu…

    İstanbul Beşiktaş’da kurulu bulunan MEF İlkokulu, öğrencilerinde yardımlaşma, paylaşma ve dayanışma duygularını pekiştirmek, duygudaşlık becerisini geliştirmek ve çocukların çevrelerine karşı duyarlı bireyler olarak yetişmesini sağlamak amacıyla  “Dilek Ağacı” sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdi. Projede MEF İlkokulu öğrencileri ile farklı okullardaki öğrenciler arasında bir köprü kurulması amaçlanmıştır. İlçemizde de proje kapsamına Gümüşova ve Pelitbükü Karacak İlkokulu alınmıştır.


    Projenin uygulama safhasında Gümüşova ve Pelitbükü Karacak İlkokulu öğrencilerinin dilekleri alındı. Alınan dilekler dilek ağacına dönüştürüldü. MEF İlkokulu öğrencileri tarafından rasgele seçilen dilekler öğrenciler,  Okul-Aile Birliği ve Okul öğretmenleri ile işbirliği içerisinde yerine getirildi. Tedarik edilen dilekler kargo aracılığıyla İlçemiz Gümüşova ve Pelitbükü Karacak İlkokullarına gönderildi.
    İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başta projeye katılarak İlçemiz öğrencilerine gönderdikleri hediyelerle sevindiren, gösterdikleri davranıştan ötürü MEF İlkokulu öğrencilerine, Okul yönetimine, öğretmenlerine, Okul Aile Birliği üyelerine ve velilerine teşekkürlerimizi sunarız.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi