ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

İSTANBUL DAN KARAABA OKULUNA YARDIM ELİ

İSTANBUL DAN KARAABA OKULUNA YARDIM ELİ

Tarih
Bu haber 1093 defa okunmuştur.

.........      İstanbul Esenyurt Üniversitesi, (YADEF) Yakakent Çevre İlçeleri Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Derneği ve Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA’nın da 200 Kitap katkısında bulunduğu “Bir Dilek, Bir İstek” sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçemiz Karaaba Mahallesi’nde bulunan Karaaba İlkokulu ve Ortaokulu’nda okuyan 210 öğrenciye ayakkabı, kırtasiye, gıda ve elbise yardımında bulunuldu.

      Esenyurt Üniversitesi adına konuşan “Bir Dilek, Bir İstek” sosyal projenin öncüsü Üniversite öğrencisi Mustafa İPEK yaptığı konuşmada, ‘’Ben ve arkadaşlarım Dünya’da bu kadar ağlayan çocuk varken, neden bir tanesinin yüzünü biz güldürmeyelim dedik ve Üniversitemiz bünyesinde ‘Bir dilek, bir istek’ sosyal sorumluluk projesi başlattık. Bu proje kapsamında bizlere destek olan ve bizlere bu minik kardeşlerimizin yüzünü güldüren ve bu proje de katkısı olan herkese teşekkür ederim” dedi.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi