ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT KAYMAKAMI MUHAMMET TUGAY GÖREVİNE BAŞLADI

YAKAKENT KAYMAKAMI MUHAMMET TUGAY GÖREVİNE BAŞLADI

Tarih
Bu haber 1908 defa okunmuştur.

Belediye Başkanı İlçe Kaymakamına Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu.      Yakakent İlçe Kaymakam Vekilliği görevlendirilen  Muhammet TUGAY görevine başladı.

      Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Büyük Şehir Belediye Meclis Üyesi Turan ÇAKIR ve AK Parti Yakakent İlçe Başkanı Sefer TEK ve İlçe Teşkilatı ile birlikte Yakakent İlçe Kaymakam Vekilliği görevine Muhammet TUGAY’a hayırlı Olsun ziyaretinde bulundular.

      İlçede görev yaptığı süre içerisinde, resmi kurum ve kuruluş temsilcileri ve halkla uyum içerisinde çalışmalar yürüteceklerini belirten Kaymakam V. Muhammet TUGAY, Belediye Başkanı Hüseyin KIYMAve beraberindekilere yapmış oldukları ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

      Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma kurumlar arası işbirliğinin her zaman önemli olduğunu belirterek, Kaymakam V. Muhammet TUGAY görevi boyunca gösterecekleri hizmetlerinde başarılar diledi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi