ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KILIÇ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANI KILIÇ İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 1453 defa okunmuştur.

...........      Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, ilçemizi ziyaret etti. Belediye Başkanı Hadi UYAR,Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ'a İlçemize hoşgeldiniz diyerek çiçek taktim etti.

 

      Ziyarete Gençlik ve spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ, Belediye Başkanı Hadi UYAR, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN,AK Parti İl Başkanı Muharrem GÖKSEL, İlçe Başkanı Av. Ali ŞENGÜL,Bafra AK Parti İlçe Başkanı Tuncay YURDUSEVEN, AK Parti İlçe teşkilatı üyeleri katıldı. Belediye Başkanı Hadi UYAR İlçemizde tamamlanan ve devam eden projeler hakkında bir konuşma yaptı.Gençlik Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ'a ilçemizdeki projelere verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Samsun Büyükşehir Belediyesi Alaçam Çok Amaçlı Salonunda düzenlenen yemeğe katılan Spor Bakanı Akif Çağatay KILIÇ ilçemizde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yapılması planlanan projeler hakkında bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi