ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YENİCE MUHTARI RAİF VATAN MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI OLDU

YENİCE MUHTARI RAİF VATAN MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI OLDU

Tarih
Bu haber 2539 defa okunmuştur.

..........

    
       Alaçam Muhtarlar Derneği’nin Genel Kurulu Ziraat Odası Toplantı salonunda 25 Mart 2017 Cumartesi günü Saat 11.00’de gerçekleşti. Genel kurula Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Garnizon Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt, Emniyet Amir V. Komiser Ayhan Meral, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız, AK Parti İlçe Başkanı Av. Ali Şengül, CHP İlçe Başkanı Fuat Canbaz, Belediye Meclis Üyeleri Sebahattin Tural ve Kenan Pir, Nüfus Müdürü Kemalettin Taşdelen, Esnaf ve Sanatkalar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet AYDOĞDU, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ, Ziraat Odası Başkanı Hüseyin BEDİR, SASKİ Alaçam Şube Müdürü Özcan Kodal, Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü İbrahim Gün, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.


       Genel Kurulun Divan Başkanlığı’nı Alaçam Esnaf Sanatkalar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Mehmet AYDOĞDU, Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat ÖZYILMAZ ve Şoförler Odası Başkanı Kurtbey Bozkurt yaptılar.         Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile devam eden genel kurulun açılış konuşmasını Dernek Başkanı Hikmet Atasoy yaparak katılımcılara teşekkür etti. Muhtarlar Derneğinin seçiminde kısa birer konuşmalar yapan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Murat Şenyurt Samsun Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürü İbrahim Gün katılımcılara teşekkür ederek gündemdeki konular hakkında bilgiler verdiler. Daha sonra gelir gider ve bilançolarını Dernek Başkanı Hikmet Atasoy tarafından okuyarak genel kurula katılanlar tarafından onandı. 2018 ve 2019 yıllarında kullanılacak olan tahmini bütçenin de onanmasının ardından seçime geçildi.


       Tek liste halinde seçime giren Raif Vatan 44 oy alarak iki yıllığına Muhtarlar Derneği başkanlığına seçildi.


 Alaçam Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen Raif Vatan kısa bir teşekkür konuşması yaparak şunları söyledi: Kendisini bu göreve layık gören muhtar arkadaşlarına teşekkür eden Vatan, "Muhtarlarımızı birlik içinde görmek ve hizmet alırken tüm mahallelerimizin menfaatlerini ayırt etmeden güç birliği yapabilmeyi amaçlıyoruz" dedi.Program sonunda iki yıl Muhtarlar Derneği görevini yürüten Hikmet Atasoy tarafından teşekkür amaçlı plaket takdim etti.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi