ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 172. YILI KUTLANDI

YAKAKENT TE POLİS TEŞKİLATININ KURULUŞUNUN 172. YILI KUTLANDI

Tarih
Bu haber 1175 defa okunmuştur.

..........  Türk Polis Teşkilatının 172. yıldönümü etkinlikleri kapsamında  Yakakent ilçesinde çeşitli etkinliklerle kutlama programı düzenlendi.
10 Nisan 2017 Pazartesi günü günü sabah Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törenle Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Programa İlçe Emniyet Amiri Muart SARI,Garnizon Komutanı,Daire amirleri, Siyasi parti ilçe başkanları,Sivil Toplum örgütü temsilcileri, mahalle muhtarları, oda başkanları, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
    Daha sonra İlçe Emniyet Amirliğinde tebrikler kabul edildi. İlçe Kaymakamı Muhammet TUGAY, İlçe Emniyet Amirliğini ziyaret ederek Emniyet personelinin 10 Nisan Polis Haftasını çeşitli hediyeler vererek kutladı.Daire Amirleri,Siyasi Parti Temsilcileri,Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ve vatandaşlar Emniyet Amirliğini ziyaret ederek Emniyet teşkilatının gününü kutladılar.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi