ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

YAKAKENT HALK EĞİTİMİ MERKEZİ YIL SONU SERGİSİ AÇILDI

Tarih
Bu haber 927 defa okunmuştur.

..........      Yakakent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından 2016-2017 Eğitim Öğretim yılında açılan kursların yılsonu karma sergisi ve öğrenme şenliklerinin açılışı gerçekleştirildi.


      Açılışa, Yakakent Kaymakamı Muhammet TUGAY, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin KIYMA, Alaçam Belediye Başkanı Hadi UYAR, Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Coşkun ESEN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hanife ÖZTÜRK ERDİN, Yakakent İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet ÇİÇEK, İlçe Garnizon Komutanı Gürkan DEMİR, İlçe Emniyet Amiri Murat SARI, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Murat ORAL, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum ve Daire Amirleri, Okul Müdürleri, kursiyerler, usta öğreticiler ve vatandaşlar katıldı.

      Programda, Yakakent Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü kursiyerlerinin sergide el işi dikiş-nakıştan fotoğraf çerçevelerine kadar birçok el işi ürün sergilendi.

      Program 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunuşu ile açıldı. Sonrasında İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü güreş, tekvando ve wushu sanda kursu öğrencileri gösterilerini yaptılar. Güreş alanında derece yapan güreşçilere madalyalarının takdim edilmesinden sonra, güreş ve tekvando kursu hocalarına başarı belgelerini verildi.
      Halk Eğitim Merkezinin açılışını yapan İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürü ve Alaçam Belediye Başkanı açılışın ardından sergiyi gezerek kurs hocaları ve kursiyerlerden sergi hakkında bilgiler aldı. Sergide sergilenen el emeği göz nuru ürünleri çok beğenen protokol üyeleri emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettiler.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi