ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA MİNİKLERE KUKLA GÖSTERİSİ

ALAÇAM DA MİNİKLERE KUKLA GÖSTERİSİ

Tarih
Bu haber 902 defa okunmuştur.

..........Alaçam Belediyesi'nin düzenlediği Kukla Kumpanyası'nda çocuklar doyasıya eğlendi.

Alaçam Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen Geleneksel Kukla Kumpanyası projesi kapsamında çocuklar kukla ve sihirli balon gösterileri ile eğlenceli vakit geçirdiler.

Kültür Turizm Bakanlığı tarafından organize edilen, Alaçam  Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Kukla Kumpanyası Projesi kapsamında iki gün sürecek olan etkinliklerin ilk gününde çocuklar Kukla ve Sihirli Balon Gösterileri ile doyasıya eğlendiler.

Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik bu tür projelerle kültür miraslarının korunmasına ve yayılmasına katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirtti.
Programa katılım sağlayan başta geleceğimizin mimarları çocuklarımıza, ailelerimize ve tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız" dedi.
Etkinliğin sonunda Çocuklara çeşitli ikramlar dağıtıldı.Yarın devam edecek  Kukla Kumpanyası gösterilere tüm çocuklar davetlidir.Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi