ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAMLILAR SAĞLIKLARI İÇİN HAREKET ETTİ

ALAÇAMLILAR SAĞLIKLARI İÇİN HAREKET ETTİ

Tarih
Bu haber 1137 defa okunmuştur.

..........       Dünya Sağlık örgütü tarafından her yıl 10 Mayıs’ı ‘Dünya Sağlık için Hareket Et Günü’ ilan etmesi nedeni ile Alaçam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü bir yürüyüş organize etti. ‘Dünya Sağlık için Hareket Et Günü’ yürüyüşüne Yakakent Kaymakamı Alaçam Kaymakam V. Muhammet Tugay, Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik, Alaçam Toplum Sağlığı Müdürü Dr. Ertan Baş, Alaçam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü Soner Şahin, Alaçam Kızılay Şube Başkanı İsa Şentürk Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Düzenlenen yürüyüş güzergahı şöyle, Alaçam Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü önünden Saat 10:00’da başladı. Bafra Caddesi üzerinden Annaler Parkı ve Üniversite önünden devam eden güzergah ile beşyol, buranda Geyikkoşan’a kadar olan yakyaşık üç kilometrelik yürüyüş güzergahı iye Geyikkoşan Öğretmeneinde sonbuldu. Yürüyüş sonunda Alaçam Öğretmen eğvinde yürüyüşe katılanlara kahvaltı ikam edildi.


  Kahvaltı sonrası öğrenciler ile birlikte çeşitli etkinlikler yapıldı. Mesire alanında yapılan etkinliklere Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik’de eşlik etti.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi