ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAMDA ÜLKÜCÜLER FERHAT HANTAL LA COŞTU

ALAÇAMDA ÜLKÜCÜLER FERHAT HANTAL LA COŞTU

Tarih
Bu haber 1575 defa okunmuştur.

..............     Alaçam Ülkü Ocakları tarafından “Maziden Atiye Bir Sevdadır Ülkücü Hareket” konserinde sevenleri ile buluşan Ferhat Hantal konserinde keyifli dakikalar yaşandı. Ülkücü hareketin yeni sesi Ferhat Hantal tarafından sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatması sevenleri tarafından tam not aldı.


Düzenlenen programa MHP Samsun Milletvekili ve Gurup Başkan vekili Erhan Usta, Alaçam Belediye Başkan Vekili Hasan Çelik, MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları Samsun İl Başkanı, Ülkü Ocakları Atakum İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları İlkadım İlçe Başkanı, Ülkü Ocakları Bafra İlçe Başkanı,


 Ülkü Ocakları Alaçam İlçe Başkanı, MHP Alaçam İlçe Başkanı Erdinç Gül ve çok sayıda davetliler katıldı. Açılış konuşmasını Alaçam Ülkü Ocakları Başkanı Hamit Duman yaparak şunları söyledi: Türk Dünyasının yiğit bozkurtları ve Asenaları Alaçam Ülkü ocaklarının hazırlamış olduğu “Maziden Atiye Bir Sevdadır Ülkücü Hareket” toyumuza teşrifleriniz bizleri onurlandırmıştır. Ülkü ocakları adı altında İlçemizde ilk defa böyle bir etkinlik yapıldığını ve bundan sonraki yıllarda da devam edeceğini dile getirdi.


 MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin ve MHP Samsun Milletvekili ve Gurup Başkan vekili Erhan Usta kısa bir selamlama konuşması yaparak davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. Konuşmaların ardından Ülkücü hareketin yeni sesi Ferhat Hantal sahne alarak davetlilere bir birinden güzel türküleri ve oyun havaları ile davetlileri coşturdu.

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi