ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

Yakakent Belediyesi’nden Ramazan Öncesi Fırın Denetimi

Yakakent Belediyesi’nden Ramazan Öncesi Fırın Denetimi

Tarih
Bu haber 1260 defa okunmuştur.

.........           Yakakent Belediyesi, Ramazan ayı öncesinde ekmek üretimi yapan fırınlar başta olmak üzere, pasta ve tatlı imalathanelerine yönelik denetimlerini sıklaştırdı. Zabıta Amirliği ekipleri ile birlikte denetimlere katılan Yakakent Belediyesi Zabıta Amiri Erdem Tarık TOPAL, halkın sağlıklı ve uygun gramajlı ekmek tüketebilmesi adına denetimlere ağırlık verdiklerini söyledi.

      Yakakent Belediyesi, 27 Mayıs Cumartesi günü başlayacak Ramazan ayı öncesi iftar soflarının vazgeçilmezi pide üretimi yapan fırınlara yönelik denetim gerçekleştirdi. Denetimlerde özellikle, kullanılan ve satışa sunulan gıdaların sağlıklı olup olmadığı, hijyen şartlarına uygunluğu ve iş yerinin ticari faaliyet gösterebilmesi için temin etmesi gereken belgeler kontrol edildi. Kurallara uygun olmayan işletmeler hakkında zabıt tutan ekipler, gerekli düzenlemelerin yapılması uyarısında da bulundu.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi