ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

KIZLAN MEVKİİNDE TRAFİK KAZASI, YARALILAR VAR

KIZLAN MEVKİİNDE TRAFİK KAZASI, YARALILAR VAR

Tarih
Bu haber 3146 defa okunmuştur.

..........


        25 Haziran 2017 Pazar günü , ilçemiz Kızlan Mevkii Şirinköy Mahallesi Alaçam - Durağan karayolu üzerinde bir otomobilin kaza yapması sonucu çok sayıda yaralı olduğu bilgisine ulaşıldı.Kazada otomobilde bulunan Eren Yaman (7), sürücü Burhan Koç (32), Gülistan Ucar (30), Meryem Günü yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan iki kişi Bafra Devlet Hastanesine sevk edilirken diğer yaralılar Alaçam Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

       Olay nedeniyle Alaçam Devlet Hastanesine gelen ambulanslar vatandaşın buraya yönelmesin neden oldu. Yine kazazedelerin yakınları yaralılar hakkında bilgi almak için Aaçam Devlet Hastanesinin önünde kalabalık oluşturdu.

      Bayramın birinci gününde ilçemiz Şirinköy mahallesinde yapılan şenlikler ve yağlı güreşleri izlemek için giden vatandaşların dönüş sırasında kaza yaptığı bilgisine varıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kazayla ilgili bilgiler geldiğinde paylaşılacaktır...

Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi