ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YENİ YAPILAN SANCAR CAMİİNİN AÇILIŞI YAPILDI

YENİ YAPILAN SANCAR CAMİİNİN AÇILIŞI YAPILDI

Tarih
Bu haber 1510 defa okunmuştur.

...........        İlçemiz Sancar Mahallesine yapılan Camii ve minaresi yapılan bir programla hizmete açıldı.Camiinin açılışı 1 Temmuz 2017 Cumartesi günü saat 11 de yapıldı.Camiinin hizmete açılışına Alaçam belediye başkanı Hadi Uyar,Ak Parti Alaçam İlçe başkanı Av.Ali Şengül,Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Dursun Uz,İlçe Müftüsü Mehmet Süsün,Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Dr.Radi Şen,Alaçam Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Salih İLERİ,Alaçam Esnaf Odası başkanı Vedat Özyılmaz,Alaçam Ziraat Odası başkanı Hüseyin Bedir,Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.


      Sancar Camiinin açılışı Kur'an-ı kerim Tilaveti okunması ile başladı.Sırasıyla Sancar Muhtarı Ünal Kurnaz,İlçe Müftüsü Mehmet Süsün,Belediye Başkanı Hadi Uyar birer konuşma yaptılar.Konuşmaların ardından açılış kurdelası kesilerek cami dualarla ibadete açıldı.Camiinin açılışı sonrası toplu olarak öğle namazı kılındı,namaz sonrası davetlilere ikramlarda bulunuldu.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi