ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

YAKAKENT TE ŞEHİT AİLELERİ VE MEZARLARI ZİYARET EDİLDİ

YAKAKENT TE ŞEHİT AİLELERİ VE MEZARLARI ZİYARET EDİLDİ

Tarih
Bu haber 944 defa okunmuştur.

..........      15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Yakakent Kaymakamlığınca 11.07.2017 tarihinden itibaren planlanan etkinlikler çerçevesinde 11.07.2017 Salı Günü İlçe Kaymakamı Vekili Muhammet TUGAY, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri ile birlikte ilçe mahallelerinde bulunan şehit mezarları ziyaret edilerek mezarların başlarında Kur'an-ı Kerim okuntuldu, şehit aileleri ziyaret edilerek istek ve sorunlarını dinlenildi.Kendilerine Devletimizin ve Milletimizin şehit ailelerine şükranları iletildive Devletimizin her zaman yanlarında olduğu kendilerine ifade edildi.


        Yine etkinlik çerçevesinde saat 12.00’da Yakakent Merkez Camiinde şehitlerimizin ruhlarına atfen Kur'an-ı Kerim ve Mevlit-i Şerif okutuldu.Öğlen namazı çıkışında, Mevlüt programına katılan vatandaşlara Yakakent Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının işbirliği ile ikramlarda bulunuldu, 15 Temmuz 2017 Cumartesi sabaha kadar sürmesi planlanan etkinliklerimiz gün gün devam edilecektir.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi