ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

SAĞLIK BAKANI DEMİRCAN ALAÇAM VE YAKAKENT TE İNCELEMELERDE BULUNDU

SAĞLIK BAKANI DEMİRCAN ALAÇAM VE YAKAKENT TE İNCELEMELERDE BULUNDU

Tarih
Bu haber 1348 defa okunmuştur.

..........
       Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ,
AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem GÖKSEL ile birlikte önce Alaçam İlçe Başkanlığını sonra Yakakent ilçe başkanlığını ziyaret etti.
       Sağlık Bakanı Demircan ve Beraberindekiler Alaçam Ak parti İlçe teşkilatını ziyaretinde Ak Parti Alaçam İlçe başkanı Av.Ali ŞENGÜL tarafından karşılandı.Karşılamada ayrıca Alaçam Kaymakamı,Belediye Başkanı,Belediye Meclisüyeleri,Ak Parti ilçe teşkilatı,Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ,AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem GÖKSEL daha sonra Ak Parti İlçe Binasına giderek değerlendirmelerde bulundular.      Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ,AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem GÖKSEL ile birlikte Ak Parti Yakakent ilçe başkanlığını ziyaret etti.
       Sağlık Bakanı Demircan ve Beraberindekiler Yakakent Ak parti İlçe teşkilatını ziyaretinde Ak Parti Yakakent İlçe başkanı Sefer TEK tarafından karşılandı.Karşılamada ayrıca Yakakent Kaymakamı,Belediye Başkanı,Belediye Meclisüyeleri,Ak Parti ilçe teşkilatı,Ak Parti Kadın ve Gençlik Kolları temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Milletvekilleri Hasan Basri Kurt ve Orhan Kırcalı ,AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem GÖKSEL daha sonra Ak Parti İlçe Binasına giderek değerlendirmelerde bulundular.


Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi