ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRENLER 19 MAYIS İLÇESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

TRAFİK KAZASINDA YAŞAMINI YİTİRENLER 19 MAYIS İLÇESİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Tarih
Bu haber 1378 defa okunmuştur.

....................       Alaçam yolu üzerinde Bedeş (Soğukçam) kavşağında trafik kazası sonucu yaşamını yitiren Abdullah Yüzükcü, Mulise Yüzükcü ve Hadise Sak 19 Mayıs İlçesi Tepeköy’de toprağa verildi.Merhum Abdullah Yüzükcü, Merhumeler, Mulise Yüzükcü, Hadise Sak’ın cenazeleri evinin önünde helallik alındıktan sonra kılınan cenaze namazına müteakip aile kabristanlığına defin edildi.
   19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Ün, AK Parti 19 Mayıs İlçe Başkanı Av İrfan Kalaycı, CHP 19 Mayıs İlçe Başkanı Yakup Konuş, AK Parti Asarcık ilçe Başkanı Hami Karakaş, 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Demirpençe, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş, 19 Mayıs Muhtarlar Derneği Başkanı Hasan Ev, 19 Mayıs Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Salih Yaman, 19 Mayıs Alaçamlılar Derneği Başkanı Abdullah Bülbül, Muhtarlar, Belediye Meclis Üyeleri, 19 Mayıslı esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.Yüzükcu ailesine başsağlığı diliyoruz.

Kaynak:Bafra55 Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi