ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM DA 9.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI

ALAÇAM DA 9.SÜNNET ŞÖLENİ YAPILDI

Tarih
Bu haber 828 defa okunmuştur.

............         Alaçam Belediyesi tarafından geleneksel olarak bu yıl 9'uncusu düzenlenen sünnet şöleninde sünnet olan 65 çocuk için eğlence programı düzenlendi.
Alaçam Belediyesi tarafından 9'uncusu düzenlenen Sünnet Şöleni programında bu yıl 65 çocuk sünnet ettirildi. Çocuklara belediye tarafından hazırlanan araç ile şehir turu yapılmasıyla başlayan program, Anneler Parkında düzenlenen animasyon ve canlı müzik  gösterileri ile devam etti
       Programa, Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Alaçam Yakakent Fen İşleri Şube Müdürü İbrahim Gün, AK Parti İlçe Başkanı Av. Ali Şengül, Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Cansız, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sebahattin Tural, Belediye Meclis Üyeleri Ahmet Hasbi Sezgin, Raziye Kök, Hasan Çelik, Belediye Birim Müdürleri, muhtarlar , sünnet olan çocuklar ve ailelerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Sünnet kıyafetlerini giyen çocuklar palyaço, dans ve canlı müzik  gösterileri ile gönüllerince eğlendiler.


      Programda konuşan Alaçam İlçe Belediye Başkanı Hadi Uyar, "Burada bu yıl düzenlediğimiz 9'uncu Sünnet Şölenindeki amacımız çocuklarımızı birbirleri ile kaynaşmasını, cesaretlerini arttırmasını  ve doyasıya eğlenmelerini sağlamaktır. Çocuklarımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Belediye meclis üyelerimiz, belediye daire müdürlerimiz, değerli muhtarlarımızın bilgilendirilmesi doğrultusunda aileler ve çocuklara sünnet  sonrası yapılacak olan etkinliğimize davet edilerek eğlenmeleri ve güzel bir gün geçirmeleri sağladık. Ben hepsine etkinliğimize katıldıkları için teşekkür ediyorum. Alaçam Belediyesi tarafından her yaz düzenlenen yaz futbol okulu öğretici ve öğrencilerininde etkinliğimize katılarak  sünnet olan çocuklarımıza verdikleri moral ve motivasyon desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sünnet olan çocuklarımıza geçmiş olsun diyor ;sağlıklı, mutlu ve huzur dolu bir hayat yaşamalarını temenni ediyorum;  dedi.
Program yapılan yarışmalar ve düzenlenen  yemek ikramlarının ardından son buldu.
Haber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi