ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAMLI LİSANS ÖĞRENCİSİ ÜRGÜPTE BİLDİRİSİNİ SUNDU

ALAÇAMLI LİSANS ÖĞRENCİSİ ÜRGÜPTE BİLDİRİSİNİ SUNDU

Tarih
Bu haber 1259 defa okunmuştur.

Alaçam Posta Editörü Serhat Celil İLERİ, Ürgüpte yapılan sempozyumda bilimsel yayın olan bildirisini sundu.


        Alaçam Şadiye Muzaffer Turhan Anadolu Lisesi Mezunu ve Alaçam Posta Haber Sitemizin editörü olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf Lisans öğrencisi Serhat Celil İLERİ, Yapay Zeka'nın Makine Öğrenmesi kolunda hocalarıyla birlikte yürüttüğü çalışmalar kapsamında 5-8 Ekim 2017 tarihlerinde Nevşehir Ürgüp deki Dinler Hotelde yapılan I. Uluslararası Bilimsel ve Mesleki Çalışmalar Sepozyumuna gönderdiği bildirisinin özeti Sempozyum Bildiri Kurul Heyeti tarafından kabul edilerek çalışmasını sunmak üzere Ürgüp'te düzenlenen sempozyuma konuşmacı olarak çağırılmıştı.

       Bilimsel olarak yapılan çalışmaların bilim dünyasına tanıtılması için bilimsel dergilerde yayınlanan yazılar olan Bildirisini hazırlayan Serhat Celil İLERİ, sunum tarihi olan 6 Ekim 2017 Cuma günü Nevşehir Ürgüp Dinler Hotel'de "Konuşmacı Cinsiyetinin Tespitinde Değişik Normalizasyon Tekniklerinin Kıyaslanması  (Comparison of Different Normalization Techniques on Speakers’ Gender Detection) başlıklı çalışmasını sunan Serhat Celil İLERİ, çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi ve başta ailesi ve hocaları olmak üzere destek olan ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.Haber:

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi