ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

VALİ OSMAN KAYMAK KARAYOLLARI 7. BÖLGE MÜDÜRLĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

VALİ OSMAN KAYMAK KARAYOLLARI 7. BÖLGE MÜDÜRLĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

Tarih
Bu haber 543 defa okunmuştur.

.............       Samsun Valisi Osman Kaymak, 16.10.2017 Pazartesi günü saat 09.30’da Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
 
        Vali Osman Kaymak’ı Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü’nü ziyaretine gelişinde, Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin ve Bölge Müdür Yardımcıları karşıladı.
 


        Karşılamanın ardından Vali Osman Kaymak, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü binası girişinde sergilenen geçmiş yıllardaki karayolu çalışmalarının fotoğraflarını inceledi. Daha sonra  Vali Kaymak Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin’i makamında ziyaret etti.
 
        Ziyarette, Karayolları 7. Bölge Müdürü Kenan Keskin,  31.600.000 TL’ye ihale edilen Kürtün (Yeşilkent) Kavşağı ve bağlantı yolları işinde, bağlantı kollarının kısım, kısım açılacağını, ilk kısımın 10 gün içerisinde olmak üzere tamamının ise kasım ayı sonunda tamamlanacağı bilgisini verdi.
 


        Çarşamba Ayvacık Yolu'nun (30,5 Km) 113.153.150 TL’ye ihale edilerek yüklenici firmaya iş yeri teslimi yapıldığı bilgisini de veren Karayolları Bölge Müdürü Kenan Keskin, 15 gün içerisinde çalışmalara başlanılabileceğini söyledi. Samsun – Havaalanı yolu üzerindeki Selyeri kavşağı projelerinin tamamlanmak üzere olduğunu, imalatlara 1 ay içerisinde başlanılabileceğini söyleyen Kenan Keskin, Kavak – Asarcık (25,5 Km) Yolu'nun 61.084.900 TL’ye ihale edildiğini, Çarşamba – Salıpazarı yolunun tamamının (21 Km) BSK olarak tamamlandığını söyledi. Tüm bu çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyleyen Karayolları 7.Bölge Müdürü Kenan Keskin, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü'nün diğer çalışmaları ile ilgili Vali Osman Kaymak'a detaylı brifing sunumu yaptı.
 
        Sunumun ardından Vali Osman Kaymak, Karayolları 7.Bölge Müdürü Kenen Keskin ve çalışma arkadaşlarına yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
 Ziyarette ayrıca, Samsun Vali Yardımcısı Sezgin Üçüncü'de hazır bulundu.

Haber: Samsun Valiliği

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi