ANASAYFA MOBİL SAYFA ALAÇAM VİDEOLAR VEFAT İLANLARI FACEBOOK HABER ARA İLETİŞİM

HABER ARA

Online Kişi:

ALAÇAM MODERN GÜREŞ ALANI YAPIMINA BAŞLANDI

ALAÇAM MODERN GÜREŞ ALANI YAPIMINA BAŞLANDI

Tarih
Bu haber 1295 defa okunmuştur.

.............  Alaçam Belediyesi Çok Amaçlı Düğün Salonun yanında bulunan 9.150 metrekarelik alanda yeni bir  yatırıma daha imza atıyor.
Fatih Mahallesi Geyikkoşan Bulvarı, üzerinde bulunan Belediyemize ait 101 ada/18 parsel üzerinde 6 Mayıs Hıderellez Şenliklerinin ve Güreş Festivallinin daha güzel ortamda yapılması amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yeni güreş alanı proje çalışmaları başladı.
Projede,2100 m2 güreş meydanı ,3,000 kişilik kapalı tribünleri ve 150’li araçlık oto parkı ile birlikte 9.150 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.     Belediye Başkanı Hadi Uyar, Samsun Gençlik ve Spor Tesisler Şube Müdürü Sema Yıldırım, Gençlik ve Spor Kontrol Mühendisi Çağla Pehlivan ve Yüklenici firma yetkilileri ile birlikte Projesinin yapılacağı alanlarda, tespitlerde bulundular.
Başkan Uyar’’Alaçam’a yeni bir vizyon yükleyecek olan Güreş Alanı Spor Kompleksi Projesi için yoğun bir çalışma yürüttük. Eski Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç ve Milletvekillerimizin destekleriyle çok önemli mesafeler aldık. Projeyi 2018 yılında yapılacak olan 6 Mayıs Hıdırellez Şenlikleri ve Yağlı Güreş Organizasyonuna yetiştirmek için çalışmalar son hızıyla devam ediyor. Projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’. DediHaber: Serhat C. İLERİ

Alaçam Posta Facebook Haber Paylaşma Butonu. Tıklayın ve bu haberi anında Facebook hesabınızda hızlı bir şekilde paylaşın. Alaçam Posta İnternet Sitesi

RSS | Yazar Girişi

DMCA.com Protection Status

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi